Czech Slovak
Dnes bolo zobrazených 177 825 webových stránok našich užívateľov

 • WebSurf.sk - reklama zdarma, zvýšenie návštevnosti zadarmo

  Reklama pre Vaše webové stránky úplne zadarmo

  Zvýšenie návštevnosti Vašich stránok

  WebSurf je optimálne reklamné riešenie,

  ak potrebujete zvýšiť návštevnosť zadarmo.

  Reklama ktorá Vás nesklame, moderná internetová reklama

 • WebSurf.sk - reklama zdarma, zvýšenie návštevnosti zadarmo

  Unikátny zvýšenie návštevnosti webových stránok

  Odmeny za prehliadanie webových stránok a videí

  Získané kredity je možné zameniť za peniaze

  Zárobok online sledovaním webových stránok

  Odmeny a bonusy za privedenie nových užívateľov

Informácie
Toplist Websurf na Android
WebSurf Browser
WebSurf Chrome extensions WebSurf Firefox extensions WebSurf Edge WebSurf Opera extensions WebSurf Browser WebSurf Browser Android

FAQ

Otázka: Ako funguje WebSurf ?

Odpoveď: Úplne jednoducho. Potom, čo sa ZADARMO registrujete, sa prihlásite do svojho účtu, kde nastavíte adresu webovej stránky, ktorú chcete zobrazovať v reklame. Na danú webovú stránku prevediete kredity, ktoré zaručujú zobrazovanie webových stránok. V tomto okamihu sa už vaša webová stránka zobrazuje a je propagovaná. Výsledkom je okamžité zvýšenie návštevnosti na stránkach.

Otázka: Naozaj je WebSurf zadarmo ?

Odpoveď: Áno, WebSurf vznikol ako projekt výskumu internetovej reklamy a jeho prevádzka je závislá na sponzoringu. Všetky služby je možné využívať zadarmo.

Otázka: O akú reklamu sa jedná a pre koho je vhodná ?

Odpoveď: WebSurf ponúka internetovú reklamu vhodnú pre všetky webové stránky, blogy, eshopy a pod propagovanie webových stránok prebieha tzv metódou priameho zobrazenia, kedy je zobrazená úvodná stránka.

Otázka: Čo získam registráciou do websurfu ?

Odpoveď: Predovšetkým získate propagáciu svojho webu úplne zadarmo. Vaše stránky za jediný deň môžu dosiahnuť aj 5 000 zhliadnutí. To je výsledný efekt našej reklamy, nájdete hŕbu nových návštevníkov Vášho webu.

Otázka: Ako získam kredity pre zobrazovanie stránok ?

Odpoveď: Kredity je možné získať zadarmo v Surfovaní, na ktoré nájdete odkaz po prihlásení na váš účet v menu. Kredity možno tiež zakúpiť zaslaním sms, bankovým prevodom, platbou na Paypal.

Otázka: Čo je Surfovanie a ako prebieha ?

Odpoveď: Surfovanie je stránka, ktorá je rozdelená na dve vodorovné časti. V hornej časti sú údaje o Vašom účte a stavu, v spodnom sa zobrazuje stránka niekoho zo zaregistrovaných uživateľov. Táto stránka sa načíta v pravidelnom časovom intervale, avšak s tým, že sa zakaždým načíta stránka iného užívateľa. V uvedenom hornom pruhu vidíte koľko máte kreditov, za ako dlho sa stránka načíta a koľko za to dostanete kreditov. Tiež máte možnosť načítanie stránok zastaviť. Za každé zobrazenie stránky v Surfovanie dostanete 0,9 až 2 kredity podľa typu Surfovania.

Otázka: K čomu sú ikonky v surfovacej lište ?

Odpoveď: Ikonka vľavo je na nahlásenie nejakého webu, ktorý porušuje pravidlá. Ikonka uprostred vám otvorí web, ktorý sa vám páči v novom okne. Ikonka vpravo vás vráti na Váš účet.

Otázka: Načo mi sú kredity, ktoré mi pribúdajú, ak si otvorím okno pre surfovanie ?

Odpoveď: Za tieto kredity sa naoplátku zobrazuje Váš web v okne pre surfovanie inému zaregistrovanému používateľovi, ktorému záleží na návštevnosti svojho webu.

Otázka: Musím mať okno pre surfovanie stále otvorené ?

Odpoveď: Samozrejme, len tak môžete zbierať kredity.

Otázka: Aké sú typy Surfovania ?

Odpoveď: WebSurf ponúka Autosurfovanie (automatické prechody stránok), Manualsurfovanie (prechody stránok po kliknutí), Bestsurfovanie (prechod stránok s kliknutím na hodnotením obsahu). Paysurfovanie (špeciálny typ pre najefektívnejšie zobrazenie, odporúčame pre eshopy a inzertné servery).

Otázka: Čo je Paysurfovanie ?

Odpoveď: Paysurfovanie je typ manuálneho Surfovania, kde je nastavený prechod stránok po kliknutí na odkaz po uplynutí minimálne 60 sekúnd, tým sa zaručí prezretie obsahu webovej stránky zadávateľa. Paysurfovanie používa špeciálny druh kreditov Paykredit (Paykr.), ktoré možno získať surfovaním v Paysurfovanie alebo nákupom.

Otázka: Koľko kreditov stojí zobrazenie mojej stránky?

Odpoveď: Ausurfovanie (1 zobrazenie = 1 kredit), Manualsurfovanie (1 zobrazenie = 3 kredity), Bestsurfovanie (1 zobrazenie = 3 kredity), Paysurfovanie (1 zobrazenie = 0.100 Paykr).

Otázka: Čo ďalšie websurf ponúka ?

Odpoveď: WebSurf ponúka aj bannerovú reklamu pre reklamné bannery o rozmeroch 468x60px. Bannery sú zobrazované na surfovacie lištách pri Surfovaní, 1 kliknutie na reklamný banner stojí 1 Pay kredit. Vložiť reklamný banner možno v sekcii Reklamné bannery v menu.

Otázka: Môžem získať kredity aj inak ?

Odpoveď: Áno, môžete. Vo svojom účte máte Referenčný systém, kde nájdete reklamné bannery a odkazy, ktoré umiestnite na svoje stránky (môžete tiež použiť naše banery). Za každého užívateľa, ktorý príde cez Váš odkaz, získate stanovený počet kreditov, a navyše získate 10% kreditov z toho čo užívateľ zaregistrovaný cez vás nasurfuje.

Otázka: Aký prehliadač by som mal používať ?

Odpoveď: Náš systém je optimalizovaný na väčšinu internetových prehliadačov, takže by nemal byť problém so zobrazovaním.

Otázka: Nejde sa Vám prihlásiť alebo zaregistrovať ?

Odpoveď: Ak sa Vám nepodarí prihlásiť alebo zaregistrovať do nášho systému, tak napíšte na email: info@websurf.sk alebo použite kontaktní formulář.