Czech Slovak English
Dnes bolo zobrazených 335 565 webových stránok našich užívateľov

 • WebSurf.sk - reklama zdarma, zvýšenie návštevnosti zadarmo

  Zvýšenie návštevnosti webových stránok

  Reklama pre Vaše webové stránky zadarmo

  WebSurf je optimálne reklamné riešenie,

  ak potrebujete zvýšiť návštevnosť zadarmo.

  Reklama ktorá Vás nesklame, moderná internetová reklama

 • WebSurf.sk - reklama zdarma, zvýšenie návštevnosti zadarmo

  Unikátny zvýšenie návštevnosti webových stránok

  Odmeny za prehliadanie webových stránok a videí

  Získané kredity je možné zameniť za peniaze

  Zárobok online sledovaním webových stránok

  Odmeny a bonusy za privedenie nových užívateľov

Informácie
Toplist Websurf na Android
WebSurf Browser
WebSurf Chrome extensions WebSurf Firefox extensions WebSurf Edge WebSurf Opera extensions WebSurf Browser WebSurf Browser Android

FAQ

Ako funguje WebSurf ?

Úplne jednoducho. Potom, čo sa ZDARMA registrujete, sa prihlásite do svojho účtu a v sekcii menu -> Webové stránky nastavíte adresu webovej stránky, ktorú chcete zobrazovať v reklamnej kampani. Na danú webovú stránku prevediete kredity, ktoré zaručujú zobrazovanie webových stránok. V tomto okamihu sa už vaša webová stránka zobrazuje a je propagovaná. Výsledkom je okamžité zvýšenie návštevnosti na stránkach.

O akú reklamu sa jedná a pre koho je vhodná ?

WebSurf ponúka internetovú reklamu vhodnú pre každej webovej stránky, blogy, eshopy pod. Propagovanie webových stránok prebieha tzv. Metódou priameho zobrazenie, kedy je zobrazený priamo obsah webovej stránky podobne ako reklama v TV (ukážka)

Naozaj je WebSurf zadarmo ?

Áno, WebSurf vznikol ako projekt výskumu špecifické internetovej reklamy a jeho prevádzka je závislý na sponzoringu. Služby je možné využívať zadarmo formou výmeny zobrazenie, kedy si Vy prezeráte webové stránky a získavate kredity. Za kredity sa zase zobrazujú Vaše webové stránky iným návštevníkom.

Čo je Surfovanie a ako prebieha ?

Surfovanie je stránka, ktorá je rozdelená na dve vodorovné časti. V hornej časti je zobrazená lišta so stavom kreditov a odpočtom času. V spodnej časti sa zobrazuje webová stránka. Po ubehnutí času sa webová stránka automaticky zmení na ďalší (AutoSurf) alebo je nutné ohodnotiť obsah stránky (ManualSurf). Tiež máte možnosť načítanie stránok zastaviť a otvoriť ju v novom okne (tlačidlo UK). Za každú zobrazenú webovú stránku získate kredity.

Ako získam kredity pre zobrazovanie stránok ?

Kredity je možné získať zadarmo v Surfovanie (prehliadanie webových stránok a videí). Kredity je možné tiež zakúpiť bankovým prevodom, platbou na Paypal za veľmi priaznivú cenu. Bez kreditov sa Vaše webové stránky a videá nebudú zobrazovať.

Môžem si pomocou WebSurf zarobiť peniaze ?

Áno, získané kredity môžete zameniť za peniaze (viac informácií)

Aké sú typy Surfovanie ?

WebSurf ponúka AutoSurf (automatické prechody stránok), ManualSurf (prechody stránok po kliknutí na hodnotenie obsahu) a VideoSurf (pre prehliadanie videí).

Koľko kreditov stojí zobrazení mojej stránky ?

Cena za zobrazenie webovej stránky závisí na použitom type Surfovanie a ďalším nastavenia zobrazenia (napr. dĺžka zobrazenie) (Cenník zobrazenie )

Čo ďalšie WebSurf ponúka ?

WebSurf ponúka bannerovú reklamu pre reklamné bannery s rozmermi 468x60px. Bannery sú zobrazované na surfovacie lištách pri Surfovanie a na partnerských webových stránkach. Katalóg webových stránok, skracovač URL adries.

Aký webový prehliadač by som mal používať ?

Náš systém je optimalizovaný na väčšinu internetových prehliadačov, takže by nemal byť problém so zobrazovaním. Odporúčame však používať náš optimalizovaný WebSurf Browser (stiahnuť pre Windows, Android ).

Nejde sa Vám prihlásiť alebo zaregistrovať ?

Ak sa Vám nepodarí prihlásiť alebo zaregistrovať do nášho systému, tak nám napíšte na e-mail info@websurf.sk alebo použite kontaktný formulár